Certyfikat angielskiego Toruń

Projektowanie ogrodów Toruń - firma ogrodnicza
Projektowanie ogrodów – Toruń Bydgoszcz
30 sierpnia, 2020
Testament toruń -akty notarialne u notariusza w toruniu
Notariusz
30 sierpnia, 2020
Kurs angielskiego - szkoła językowa Toruń

Kurs angielskiego - szkoła językowa Toruń

Cambridge English Qualifications

Certyfikat Cambridge English Qualifications jest uznawany w kilku tysiącach instytucji, nie tylko w Polsce. Zdobycie go wymaga wielofazofych przygotowań. Dzięki nim bez problemu zademonstrujemy nasze umiejętności na nie jednej rozmowie o pracę, lub podczas składania papierów na studia. Perfekcyjnie sprawdzają nasze umiejętności i demonstrują je jako certyfikat. Nie w każdym miejscu jest możliwość zdobycia certyfikatu. Taką sposobność dają tylko profesjonalne kursy angielskiego. Mają one podpisane umowy z Cambridge English Qualifications, dzięki czemu zyskujemy profesjonalny certyfikat. Jeśli podejmiemy decyzję o podejściu do egzaminu, warto jest skorzystać z oferty szkoły językowej, która wesprze nas w nauce. Samemu ciężko jest się odpowiednio przygotować. Niezbędne nam są odpowiednie materiały do nauki i ktoś obeznany, kto pomoże nam skupić się na najważniejszych aspektach. Każdy egzamin to inny zakres umiejętności i jest dobrany pod różne grupy społeczne, jednocześnie oferując nam większe możliwości. Ułatwia to dostanie się na anglojęzyczne studia czy pracę w międzynarodowym zespole. Dzięki podzieleniu egzaminów na kategorie łatwiej jest się do nich dopasować i możemy wybrać te najbardziej odpowiednie dla nas.

Certyfikat YLE

YLE, czyli Young Learners English jest certyfikatem który powstał z myślą o najmłodszych. Ocenia on umiejętności na poziomach (Pre A1 Starters, A1 Movers and A2 Flyers). Ten certyfikat mogą uzyskać dzieci między 7, a 12 rokiem życia. Określa to ich zdolności i kieruje do kolejnych działań związanych z nauką języka. Prościej jest im na dalszych etapach podejść do trudniejszych egzaminów, które przydadzą się na dalszych etapach kształcenia. Prezentuje się to też na wyąszych ocenach w szkołach, czy daje możliwość zwolnień z testów.

Certyfikat A2 Key (KET)

Key English Test jest pierwszym egzaminem z serii Cambridge English Qualifications, który pozwala na przystąpienie do niego osobom dorosłym. Zaliczony egzamin udowadnia zaznajomienie się językiem angielskim na podstawowym poziomie. Pozwala kontynuowanie nauki na wyższym poziomie i planowanie przyszłości z językiem angielskim.

Certyfikat B2 Preliminary (PET)

Na tym etapie dostajesz sposobność pracy w miejscach związanych z jęcykiem angielskim. Zdobycie certyfikatu oznacza radzenie sobie z językiem w codziennych sytuacjach. Certyfikat jest uznawany na całym świecie.

Certyfikat B2 First (FCE)

First Certificate in English informuje, że nie będzie dla ciebie problemem przebywanie w środowisku anglojęzycznym takim, jak praca czy studia. Pozwala też na zwolnienie z zajęć języka angielskiego na studiach, czy możliwość kontynuowania nauki w innym kraju w języku angielskim. Zdobywając dopasowane wykształcenie pedagogiczne, jest też możliwość prowadzenia lekcji w przedszkolach i klasach 1-3.

Certyfikat C1 Advanced (CAE)

Certificate in Advanced English reprezentuje poziom zaawansowany. Jest doceniany przez największe firmy. Udowadnia, że umiesz już posługiwać się językiem angielskim zarówno w codziennym życiu, jak i w biznesie.

Certyfikat C2 Proficiency (CPE)

Certificate of Proficiency in English jest już najwyższym certyfikatem z serii Cambridge English. Potwierdza umiejętności w stopniu bardzo zaawansowanym. Po zdobyciu go potrafimy zrozumieć prawie wszystko, co usłyszymy lub przeczytamy w języku angielskim, potrafimy się posługiwać językiem oficjalnym i specjalistycznym. Jest już możliwość podjęcia studiów podyplomowych w języku angielskim.

Business English Certificates (BEC)

Ten egzamin przedstawia umiejętności w codziennych sytuacjach biznesowych. Jest to potrzebne, jeśli zależy nam na przedstawieniu pracodawcy naszych predyspozycji. Przygotowanie do tego egzaminu obejmuje specjalistyczne słownictwo niezbędne w sytuacjach biznesowych.

Jak przebiega egzamin Cambridge English?

Każdy z egzaminów sprawdza nasze umiejętności w piśmie, czytaniu, słuchaniu i mowie. Dzięki temu jest sposobność dokładnej oceny stopnia zaawansowania. Tłumaczy to też wagę certyfikatu. Egzaminy zwykle są dzielone na dwie części: pisemną i ustną. Pisemna część składa się z poleceń powiązanych ze zrozumieniem tekstów pisanych oraz słuchanych. W części ustnej testu mamy zaliczenie w formie kilku minutowej rozmowy w języku angielskim. Weryfikuje naszą fleksję oraz wiedzę w różnych tematach, towarzyszących w codziennym życiu. Oczywiście przebieg egzaminu zależy od tego, jaki certyfikat wybierzemy.

Który egzamin Cambridge English wybrać?

Jeśli nie nie potrafimy ocenić naszych predyspozycji językowych, dobrze jest skorzystać ze szkoły językowej. Tam prowadzący sprawdzą nasz poziom zaawansowania i przygotują nas do zdobycia certyfikatu. Możemy odnieść się też do sugerowanych grup społecznych, ponieważ stopień trudności egzaminu rośnie adekwatnie do poziomów nauki. Certyfikaty są też powiązane z tym, co chcemy dzięki nim zyskać. Jeśli jest nam potrzebny do wymarzonej pracy, pewnie wybierzemy inny, niż w przypadku starania się na anglojęzyczne studia.

Komentarze są wyłączone.