Dekoracje weselne sal

Zabiegi stomatologiczne Toruń cennik
Zabiegi stomatologiczne
16 sierpnia, 2019
Liposukcja bez skalpela - bezoperacyjne usuwanie tkanki tłuszczowej laserem
Liposukcja laserowa Toruń
29 sierpnia, 2019
Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Planowanie wesela nie ma miejsca, bez planowania dekoracji na ślub, które będą wszechobecne podczas ceremonii. Bogaty wybór dodatków, którymi można uświetnić wystój kościoła, sali czy samochodu, będzie pomocą w przygotowaniu idealnej uroczystości. Dekoracje weselne nie muszą być jednak wyszukane, ani drogie, by były doskonałym elementem wystroju , robiły wrażenie oraz były dobrze wspominane przez zaproszonych gości. Najlepiej wybrać takie elementy, które będą odpowiadały parze młodej oraz uwydatnią charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Podstawowym celem dekoracji weselnych w kościele jest zbudowanie ciepłego nastroju. Dostosowuje się je do wnętrza kościoła, by mogły dodać piękna i wyjątkowości ceremonii ślubnej, co ważne nie może być ich zbyt dużo, żeby nie zaburzały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła bazuje głównie na dekoracji drogi do ołtarza, samego ołtarza oraz naw bocznych. W tym przypadku najbardziej sprawdzają się kwiaty, świece i szarfy.

Świeczki, świeczniki, latarenki

Świece nadają wnętrzu unikalny klimat, szczególnie w półmroku panującym w kościele. Dobre rozplanowanie ustawienia, pozwoli na niesamowite oświetlenie wystroju. Należy jednak pamiętać, aby były one rozmieszczone z głową, żeby nie przeszkadzały gościom w komfortowym poruszaniu się oraz nie stwarzały zagrożenia. Dostępnych jest wiele ciekawych latarenek i świeczników, które nie tylko dodadzą klimatu wystrojowi, ale też ochronią przed ściekaniem wosku.

Szarfy, wstęgi, chodniki

Przeważnie szarfy i wstęgi wykonuje się z satyny lub tiulu. Zawiesza się je podłużnie względem ławek, aby stworzyć korytarz, którym para młoda przejdzie do ołtarza albo przy samym ołtarzu. Wstęgi mogą być gładkie, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by dodatkowo udekorować je kokardami, kwiatami lub innymi ozdobami.

Dodatkowo przejście do ołtarza można pokryć chodnikiem lub dywanem, który udoskonali wygląd przejścia oraz doda mu elegancji. Zazwyczaj takie chodniki są w kolorze białym lub czerwonym.

Bukiety, kwiaty, płatki kwiatów

Bukiety i kwiaty mają duże zastosowanie. Będą odpowiednie we wszystkich miejscach, które para młoda zamierza ozdobić. Trzeba też pamiętać, że lepiej zdecydować się na mniej kwiatów żywych oraz nie stosować sztucznych. Kwiaty będą dobre przy ławach oraz przy ołtarzu. Co raz częściej rozsypuje się płatki kwiatów na drodze do ołtarza. Warto nie przesadzać z ilością dodatków. Płatki i dywan jednocześnie mogą stać się przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole to kwiatowe łuki wyłożone kwiatowymi kompozycjami, które można ustawić nie tylko w kościele. Ta dekoracja na ślub poprawi też wystrój sali albo będzie ciekawym tłem do zdjęć weselnych. Niestety, to jedna z kosztowniejszych ozdób.

SAMOCHODOWE DEKORACJE NA WESELE

Przy dekoracji samochodu też można wykazać się pomysłowością. By ten pomysł nie kończył się na wypożyczeniu limuzyny, można ją także udekorować różnego rodzaju spersonalizowanymi dodatkami.

Kwiaty, puszki, wstążki

Nadal do najpopularniejszych ślubnych ozdób samochodowych należą puszki, kwiaty oraz wstążki. Puszki przypina się z tyłu auta i są one osiągalne w różnych kolorach i wzorach oraz mogą mieć zabawne nadruki. Równie wysokim zainteresowaniem ciągle cieszą się także wstęgi na maskę samochodu, które można udekorować kwiatami, koralikami, kokardami nawet balonami i innymi małymi ozdobami.

Tablice rejestracyjne i naklejki

Zarówno tablice rejestracyjne jak i naklejki są dostępne w gotowych i spersonalizowanych formach. Można je zamówić z atrakcyjnymi grafikami ślubnymi, które wpiszą się w przewodni motyw uroczystości, a także imionami, datą ślubu, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje weselne, które przystroją salę weselną, są szczególnie ważnym elementem, który trzeba wybrać, organizując wesele. Podstawowym priorytetem jest dekoracja stołów, a potem otoczenia oraz części wyznaczonej do tańca. Dużą rolę spełniają tu zwykle kompozycje kwiatowe, choć w bardziej nowoczesnych projektach, dobrze sprawdza się także gra świateł scenicznych, które nadadzą niezwykłą atmosferę. Wszystko zależy od interesującego parę młodą motywu przewodniego.

Otoczenie

Dekoracja otoczenia zwykle opiera się na motywie przewodnim wesela. Inaczej będzie udekorowana ze względu na miejsce uroczystości, inaczej w stosunku do pory roku i upodobań młodej pary. Wszystkie te elementy muszą wzajemnie łączyć się tak, by zbudować wyjątkowy klimat. W tym przypadku ważny jest dobór kwiatów, oświetlenia, ozdobnych materiałów oraz wszelkich podwieszanych dodatków np. girland, balonów, czy papierowych kul.

Stoły

Stół z zazwyczaj unosi największą liczbę dekoracji ślubnych, dlatego przystrojenie go wymaga dbałości o detale. Wśród najczęstszych dekoracji na stół są nie tylko winietki, piękne serwetki, czy zastawa stołowa. Będą się tam też niewielkie podarunki dla gości, obrusy, i bieżniki, aranżacje kwiatowe i świece. Dostępne są również śmieszne dodatki, jak na przykład menu, regulaminy wesela czy podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najczęściej wykorzystywaną dekoracją ślubną są pokrowce, które można dopasować pod względem kolorów i wzorów. Dodatkowo istnieje sporo ofert kokard, wstążek, ciekawych zawieszek, drobnych girland, świateł oraz oczywiście kwiatów, którymi można przystroić siedzenia dla pary młodej oraz dla gości.

Dodatki

Wśród różnych dodatków, często dostępna jest także księga gości na wyjątkowe życzenia oraz plakaty i ankiety, które będą wzruszającą pamiątką. Natomiast fotobudka uświetni wesele, dzięki zabawnym rekwizytom do zdjęć. Ofert z dekoracjami ślubnymi jest dużo i z pewnością każda para znajdzie coś w swoim guście.

Dekoracje weselne Toruń

Komentarze są wyłączone.