enova365 -wdrożenia

Kostka brukowa toruń uslugi brukarskie - beton dekoracyjny
Układanie kostki Toruń
15 września, 2020
Kupujemy dom od developera -domy na sprzedaż toruń
Jak kupić dom
15 września, 2020
enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

System enova365 to innowacyjny system ERP, dzięki któremu zarządzanie przedsiębiorstwem staje się proste i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wykorzystujące zbiorczą bazę danych, podzielone na moduły dopasowanych do wymagań każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Jego producentem jest firma Soneta, która cieszy się ugruntowaną pozycją na polskim rynku, dzięki przeszło 20 letniej praktyce w branży oraz nowoczesności stosowanych rozwiązań technologicznych.

Co to znaczy ERP?
System ERP czyli z angielskiego Enterprise Resource Planning to w pełni responsywny system, podzielony na moduły połączone ze sobą bez przerwy, spajających i ułatwiających rozporządzanie zasobów przedsiębiorstwa. Dostosowany do rozmiaru działalności, ze względu na możliwość doboru modułów i powiększenia ich ilości z uwagi na wielkość potrzeb.

Jak system enova365 wpływa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP pozwala na wszechstronne kierowanie przedsiębiorstwem, wspiera sterowanie biznesem i analizę danych. Obejmuje wszelkie ramy działania, związane z zarządzaniem księgowością, finansami, marketingiem, sprzedażą, zakupami, zapasami, magazynem, produkcją, serwisem czy projektami. Upraszcza dojście pracowników do informacji, a równocześnie dba o ich bezpieczeństwo, pracując w zgodzie z polskimi przepisami prawnymi, przystosowuje się do wciąż przekształcanych przepisów.

Dla kogo przeznaczony jest system enova365?

System ERP enova365 jest odpowiedni zarówno dla dużych, średnich jak i małych firm. Niezależnie od tego, czy firma jest we wczesnej fazie rozwoju, czy posiada mocną pozycję w branży, enova365 oferuje funkcjonalne trzy podstawowe pakiety modułów – srebrny, złoty lub platynowy, które w razie konieczności można powiększyć o następne moduły. Dzięki temu system enova365 dostosowuje się do przedsiębiorstwa w każdym rozmiarze.

W jaki sposób działa system ERP?

Choć moduły mogą funkcjonować niezależnie, jednakowa baza danych dla każdego z nabytych modułów, dostarczana przez producenta enovy365, pozwala na wdrażanie informacji dostępnych dla wszystkich uprawnionych pracowników każdego z działów firmy, gdy jest to konieczne. Korzystanie z systemu pozwala na umieszczanie schematów systemów pracy, przyznawanie obowiązków oraz wypisywanie raportów i zestawień. Działa: składując, przechowując i analizując dane, w taki sposób, by jak najlepiej udoskonalić wymianę informacji i ułatwić możliwe procesy biznesowe. Standaryzacja procesów ułatwia pracę, a mechanizacja czynności pomaga wyeliminować błędy ludzkie.

Dlaczego warto zainstalować system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, oferującym usługę użytkowania systemu ERP, na urządzeniach nie tylko stacjonarnych, ale także mobilnych. System jest też dostępny w chmurze oraz online, dzięki czemu firma korzysta z danych gdziekolwiek tego potrzebuje.

Jak wdrożyć system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Firma ma możliwość spotkania z licencjonowanym partnerem, który wskaże moduły, jakie będą najbardziej funkcjonalne dla przedsiębiorstwa, a wraz z decyzją o zastosowaniu systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wskazane moduły oraz aranżuje szkolenia z zakresu obsługi systemu dla każdego z pracowników.

Sposoby pozyskania licencji

Kupno licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania oznacza, że firma zostaje dożywotnim właścicielem licencji. Ponadto w koszt zakupu wlicza się 12-miesięczną gwarancję. Licencja pozwala na ciągłe aktualizacje systemu do kolejnych wersji. Taka forma zadowoli tych, którzy wolą zakupy na własność lub otrzymali dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament daje możliwość wynajęcia systemu do użytkowania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ta opcja została skonstruowana zwłaszcza dla małych i średnich firm z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

System w chmurze to następna opcja usługowa. W cenie abonamentu mieści się wynajem modułów wspólnie z serwerem w chmurze Microsoft Azure, backupami i aktualizacjami. Taki sposób licencjonowania wskazany jest dla firm, które nie przewidują inwestowania w zaplecze IT.

Największe korzyści wdrożenia systemu enova365

Używając systemu enova365, firma otrzymuje przede wszystkim wysokie bezpieczeństwo przechowywania danych. Funkcjonalność systemu oddziałuje na operatywne gospodarowanie czasem pracy, redukcje kosztów działalności i usunięcie ryzyka błędu. Ponadto szybki wgląd do analiz biznesowych i wszelkich informacji, pozwala na pracę na najwyższym poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system wzrasta wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w granicach dogodnego abonamentu. Enova365 stanie się wspaniałym partnerem w biznesie.

enova

Komentarze są wyłączone.