Wynajem Autokarów – Koszty

Kursy jezykowe do certyfikatu z angielskiego toruń, ANGIELSKI TORUŃ
Certyfikaty i egzaminy językowe z Angielskiego – Jaki wybrać
10 kwietnia, 2019
Ortodonta - aparat ortodontyczny Toruń cena - Ortodoncja
Ortodonta Toruń
4 sierpnia, 2019
przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Współczesne autokary cechują się wysoką klasą, jeśli chodzi o potrzeby klientów. Najnowsze autokary wyposażone są w wiele dóbr oddziałujących na komfort podróży.

Standardem nowoczesnych autokarów są ergonomiczne fotele, klimatyzacja i toaleta. W wielu przypadkach dostępny jest także barek oraz telewizor. Kolejnymi udogodnieniami są indywidualne nawiewy powietrza i oświetlenie, port USB, gniazdko oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują przede wszystkim wycieczki krajowe i zagraniczne. Wiele z nich wiąże się z wielogodzinną jazdą, z tego powodu autokary przystosowuje się z myślą o pasażerach. Autokary w Polsce mają doskonałe dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursy po Europie wschodniej oraz zachodniej. W trakcie dalekich tras urządzane są również postoje. Dzięki nim podróżujący mogą na moment rozprostować nogi, wyjść, zaczerpnąć powietrza, udać się do toalety lub zjeść.

Aby zapewnić absolutny komfort w w podróży możliwa jest obecność pilota, który zatroszczy się o pasażerów, a w trakcie jazdy opowie historie na temat mijanych miejsc.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki krajowe czy zagraniczne to nie jedyny cel autokarów. Przewoźnicy mają w swoich ofertach wynajem autokaru na specjalną okazję. Są odpowiednie w potrzebie przewiezienia większej liczby osób. Wynajem sprawdzi się w przypadku imprez okolicznościowych, takich jak wesela, czy wyjazdy rekreacyjne. Dużą popularnością cieszą się również przy planowaniu delegacji biznesowych. Wynajem autokaru to oprócz tego dobry transport na kolonie, dla wycieczek szkolnych i na zawody sporotowe.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszą cechą, na którą stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Każdego roku utrzymuje się dbałość o sprawność, każdego z pojazdów i realizuje się inwestycje zakupu nowego taboru autokarów. Utrzymanie stosunkowo nowych pojazdów gwarantuje przyjemność podróżowania.

Ważną zaletą jest to, że wynajem autokaru, to także wynajem kierowcy. Każdy z nich jest profesjonalnie wykwalifikowanym pracownikiem, a ich kompetencje potwierdzają regularne testy. Zasadnicze są także realizowane badania zdrowotne, dopuszczające do wykonywania pracy. Selekcję właściwej kadry nazdoruje wyznaczony kierownik transportu. Oznacza to możliwość obsługi klientów na najwyższym poziomie, a wynajem autokaru, kojarzył się z najwyższą jakością.

Żeby wyjazd przebiegał sprawnie i bezpiecznie autokary posiadają wymaganą przepisami liczbę kierowców. W trakcie wymagających tras, kierowcy się wymieniają oraz troszczą się o własny wypoczynek, by móc odpowiedzialnie kierować autokarem. Doświadczenie pracowników przekłada się na świetną orientację w terenie i znajomość zamiennych tras, co oznacza bezproblemową podróżą.

Nowoczesna technologia wpływa na większą dostępność. Nie opiera się już tylko na kupowaniu biletu, czy wynajmu autokaru online, ale również obserwowania autokarów dzięki GPS. To także jest czynnikiem poprawy bezpieczeństwa.

JAK DOBRZE WBRAĆ AUTOKAR

?

Wybór autokaru powinien zależeć od charakteru wyjazdu, ilości godzin lub dni i liczby osób. Najprostszym przelicznikiem jest ilość miejsc. W przypadku pojazdów wysokopokładowych ich ilość waha się od 34 do 64 miejsc. Autokar niskopokładowy pomieści od 18 do 32 siedzeń. Oferowany jest także wynajem busów na wyjazdy z liczbą do 10 pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 72 do nawet 94 miejsc) jeżdżą zazwyczaj w dalekie trasy.

Należy też sprawdzić, jaki jest stan stan techniczny wynajmowanego pojazdu. Dokumenty związane z dopuszczeniem autobusu do jazdy, są ogólnodostępne. Nie zaszkodzi też rozeznać się, czy ma wszelkie niezbędne elementy wyposażenia na przykład gaśnicę i apteczkę.

Użyteczne będą także opinie poprzednich klientów, zamieszczane w internecie.

CENA WYNAJMU AUTOKARU

Tak jak w przypadku doboru autokaru, koszt za wynajem oparty jest o kilka czynników. Do rozmiaru autokaru trzeba dorzucić takie czynniki jak liczba kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z uwzględnieniem punktów noclegowych i czas pracy kierowcy. Trzeba pamiętać o zabezpieczeniu drobnych wydatków jak opłaty za autostrady czy płatne parkingi. Naturalnie można także liczyć na zniżki. W biznesie turystycznym najlepsze oferty dotyczą wyjazdów planowanych z wyprzedzeniem. Wczesna rezerwacja pomaga wydajniej zaplanować podróż. Na promocje mogą też liczyć stali klienci. Częste korzystanie z usług tych samych firm, daje możliwość negocjacji cen.

Przewozy autokarowe Toruń

Komentarze są wyłączone.