Planowanie wesela – DJ, wodzirej czy konsultant ślubny?

prawnik toruń skuteczny adwokat kancelaria adwokacka przedawnione długi
Adwokat radzi – nie spłacaj przedawnionych długów
Maj 3, 2017
Kruszywa Warszawa – Kruszywa drogowe i budowlane – Tłuczeń Warszawa
Kruszywa od A do Z
Maj 13, 2017
dj na wesele dj na wesele warszawa oprawa muzyczna imprez

dj na wesele dj na wesele warszawa oprawa muzyczna imprez

Mierz siły na zamiary, czyli samodzielna organizacja uczty weselnej

Już niedługo ten ważny dzień, a Ty w ogóle nie wiesz jak to wszystko zaplanować? Zazwyczaj przed związkami, które zamierzają się pobrać, uwidaczniają się dwie perspektywy: albo na własną rękę zorganizują cały ślub oraz imprezę weselną, albo powierzą wykonanie takiego zadania zawodowcom – czyli organizatorom ślubów. W pierwszej sytuacji niezastąpiony jest dobry dystans do całej sytuacji, dylematów oraz klasycznych przeciwności, jakie będą tworzyły się nieoczekiwanie. Musisz zatem planować wszystko wedle uniwersalnej sentencji „nie odkładaj niczego na jutro”. Im prędzej zapoczątkujesz planowanie wszelkich elementów, jakie mają dać się zauważyć w trakcie ceremonii ślubu oraz przyjęciu weselnym, tym mniej w rezultacie będziesz się denerwować. Przede wszystkim tym, iż w trakcie na pewno coś pójdzie źle – stworzony przez teściową wysoki tort runie na ziemię, zgubią się obrączki albo jakiś z przybyłych gości w ogóle nie będzie miał gdzie odpoczywać. By zdążyć z przygotowywaniem wszystkich rzeczy na czas, musisz przemyśleć parę rzeczy. Świetnie sprawdzi się rozkład przygotowań, ponieważ wtedy w jakiejkolwiek chwili będziesz posiadać okazję do niego spojrzeć oraz zobaczyć, czy konkretne kroki są już wypełnione.

Gdy zastanawiasz się, którą propozycję wybrać, m. in. jaki DJ na wesele będzie najlepszy, to zrób tak dużo telefonów, ile maksymalnie będzie trzeba. Absolutnie nie obawiaj się zadawać pytań, słać wiadomości e-mail i wysyłać kwestionariuszy zgłoszeniowych. Tylko wtedy ktoś może dostosować usługi do Twoich pragnień. Niech nie spełni Twoich oczekiwań od razu pierwsza oferta, bo po pewnym czasie może wyjść to, iż inny artysta ma coś znacznie ciekawszego do zaoferowania. Jeżeli chodzi o DJ-a zestaw ze sobą wszystkie propozycje i wcale nie frustruj się tym, iż czasem może wcale nie być w nich tego, czego poszukujesz. Nierzadko orkiestra, DJ-e, wodzireje i inni grajkowie są w stanie zaspokoić Twoje życzenia i kierować się instrukcjami, jakie otrzymają, np. jeżeli chodzi o melodię na potrzeby pierwszego tańca. Możesz jeszcze rozmawiać ze znajomymi, którzy wcześniej sami realizowali ową imprezę. Często oni będą posiadali namiary na dobrego DJ-a.

Musisz koniecznie także przygotować niezwykle precyzyjny plan ślubu i wesela w taki sposób, żeby żadnego drobiazgu nie przeoczyć. Możesz to zrobić w zwykłym kalendarzu bądź z wykorzystaniem tablicy powieszonej na ścianie, na której będą wpisane wszystkie fundamentalne sprawy. W trakcie zaślubin oraz przyjęcia możesz podpytać świadków, aby bacznie nadzorowali, żeby wszystkie atrakcje toczyły się zgodnie z projektem. Gdy padła decyzja, by wynająć DJ-a, który jednocześnie ma kwalifikacje wodzireja, wówczas możesz także jemu wskazać indywidualne zadania.

Do kogo można zwrócić się o pomoc w planowaniu wesela?

W przypadku kiedy niestety nie możesz przygotować ślubu oraz uroczystości weselnej we własnym zakresie, jest to przede wszystkim dla Ciebie zbyt poważne wyzwanie, wtedy możesz wynająć konsultanta ślubnego (jaki zajmie się technicznymi sprawami) oraz wodzireja z doświadczeniem. Specjalista ślubny zdobędzie salę weselną, wybierze jadłospis, wybierze ozdoby do Kościoła i sporo innych „drobiazgów”. DJ na wesele będzie miał pieczę nad oprawą muzyczną oraz zabawami dla gości. Również on będzie wyznaczał moment konkretnych zdarzeń,

skłaniał przybyłych do zabawy, miał dobry wpływ na aurę oraz dawkę ciężkiego dymu w czasie pierwszego tańca. Przeznaczeniem konsultanta ślubnego jest maksymalne odciążenie Państwa młodych w przygotowaniach do ceremonii ślubnej, natomiast DJ znajduje się i wykonuje swoje obowiązki już na weselu (a więc w miejscu, w którym specjalisty od ślubów już nie ma).

Tutaj możesz obejrzeć film z wesela, na którym wystąpił znany DJ

DJ-wodzirej być może zupełnie nie jest niezbędny w Kościele w czasie, gdy grany jest Marsz Mendelssohna. Bez takiego fachowca jednakże żadna uroczystość nie będzie posiadało tak znakomitej atmosfery, zdrowej dawki komizmu oraz atrakcji, na które wyczekują uczestnicy imprezy. Nim wybierzesz fajny repertuar na swoje wesele, odpowiedz sobie na takie oto pytanie:chcesz spełnić swoje pragnienia czy przybyłych gości? Niewłaściwie wyselekcjonowana kompozycja jest w stanie sprawnie nadwyrężyć każde przyjęcie. Uczestnicy w niniejszej sytuacji zwyczajnie goszczą przy pachnących potrawach, podjadają to, co jest na nim wystawione oraz dyskutują ze sobą. Spora liczba utworów powinna być z pewnością taka, jaka Tobie odpowiada. Należałoby też ulokować co najmniej kilka kompozycji, w trakcie których mają możliwość świętować najmłodsi oraz najstarsi reprezentanci rodów.

Taniec Państwa Młodych jest na imprezie weselnej wyjątkowo istotny, więc ustal razem z DJ-em, który utwór musi obowiązkowo się pojawić i w jakim tonie. Ostatnio niesłychanie atrakcyjny stał się ciężki dym, przy użyciu którego nowożeńcy prezentują się jakby unosili się w chmurach. Obsługę przedstawionego sprzętu lepiej pozostawić zawodowcom, bowiem oni niewątpliwie wiedzą, czy w najbliższym czasie sprzęt ma rozpocząć produkcję „obłoków” oraz jakiego rodzaju lód musi obowiązkowo się wewnątrz znaleźć. Może to wykonać faktycznie znany DJ na weselu, który ma opisany wyżej sprzęt i potrafi go użyć.

Jeżeli ciekawi Cię tematyka weselna, a dokładnie sceneria instrumentalna, która musi koniecznie się na nim znaleźć, kliknij w odnośnik tutaj – DJ na wesele Gdańsk