Wynajem telebimu bardziej się opłaca

reklama toruń identyfikacja wizualna studio graficzne toruń
Dobra strona internetowa jest wizytówką firmy
13 kwietnia, 2017
kancelaria notarialna notariusz toruń notariusz usługi
Najem okazjonalny – poświadczenie u notariusza
15 kwietnia, 2017
wynajem ekranów LED obsługa imprez masowych telebimy wynajem

wynajem ekranów LED obsługa imprez masowych telebimy wynajem

Telebimy od dłuższego czasu są stałym motywem mieszczańskiej architektury. Lokalizacje, w jakich są zbudowane, nabierają zgoła nowego charakteru. Są częściej obchodzone, a materiały promocyjne dużo łatwiej są rejestrowane przez potencjalnych Interesantów. Technologia LED na pewno posiada wiele walorów, ale nie kwalifikuje się do najtańszych. Warunki meteorologiczne nie wpływają w jakikolwiek sposób na widoczność ekranu LED, ani na metodę pokazywania poprzez niego poszczególnych obrazów. Poniektóre są tak bardzo jasne, że można się im przyglądać z odległości co najmniej kilkunastu metrów. Również nasłonecznienie nie stanowi większego kłopotu – wszystkie obrazy są dobrze widoczne. Dzięki zastosowaniu ochrony IP 65 ekrany LED poprawnie pracują w czasie śnieżycy, gradu czy nawałnicy. Obecnie są traktowane jako kluczowy sposób na potrzeby przesyłania przeróżnych informacji, m in. treści promocyjnych, kursów walut bądź rezultatów sportowych. Jako niebanalne narzędzie marketingowe wyświetlacze diodowe stały się praktycznie nieodzowne.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie lub wynajmie ekranu LED?

Reklama jest dźwignią handlu – to sprawa niewątpliwa. By podwyższyć sprzedaż, przykładowo rozwinąć grono statecznych Kupujących i zaintrygować nowo-powstałych, trzeba zdecydowanie wybrać metodę promocji. Firmy, które są w stanie dać dużo więcej pieniędzy, będą publikowały spoty promocyjne na ogromnych telebimach albo promować swoje towary w TV. Jak naprawdę prezentuje się sytuacja z ekranami LED? Czy wynajem ekranów jest obecnie doprawdy taki przychodowy? Jak ma się rzecz z telebimami od strony technicznej? Jak sprawić, by po dłuższym czasie (przykładowo po paru latach) wyglądał jak nowy? Mówiąc w skrócie nie ma możliwości skrótowo odpowiedzieć na wszystkie pytania, gdyż wybrane sprawy znają przede wszystkim osoby dobrze rozumiejące branżę.

Rozważając zakup albo najem ekranów LED, trzeba zwrócić uwagę na kilka charakterystycznych kwestii, jakie mają spory wpływ na jego funkcjonowanie po dłuższym okresie. Nie chodzi jedynie o cenę oraz klasę, na które od razu kierują uwagę klienci.

Odmiana diod, z których został stworzony telebim

Ów element orzeka o żywotności telebimu, jego czytelności i… kosztowności. Ekrany LED bardzo tanie są zazwyczaj wykonane z chińskich diod, które mają niezmiernie niską jasność oraz potrafią przysparzać bardzo dużo problemów w trakcie pielęgnacji. Ponadto nierzadko można dostrzec nierówny koloryt wyświetlacza, które są najzwyczajniej w świecie dysproporcją temperatur, która występuje w diodach o wielorakich barwach. O wiele bardziej rentowny jest teraz wynajem ekranów LED, które są konstruowane w Tajwanie. Nie łudźmy się jednak – najwspanialsze wyświetlacze ledowe są konstruowane w Stanach Zjednoczonych oraz Japonii.

Sposób umieszczania oddzielnych diod

Ważne jest także to, czy są spajane manualnie czy maszynowo. Jeżeli chodzi o diody montowane manualnie, powinniśmy liczyć się z tym, iż pojedyncze diody mają szansę ulec uszkodzeniu i będą słabnąć. W rezultacie na ekranie LED będą widoczne ciemne punkciki, natomiast naprawa też nie należy do najwygodniejszych. Diody przyłączane przemysłowo mówiąc w skrócie nie spowodują nam wymienionych problemów.

Jasność telebimu

W zasadzie nie może być zależna od czynników meteorologicznych, przykładowo gorącego powietrza bądź nasłonecznienia. Jasność na poziomie 5.000-7.000 cd jest na tyle dobra, by móc pokazywać spoty w każdych warunkach, choćby w czasie dynamicznych śniegów.

Oprogramowanie do ekranu LED

Trzeba bezwarunkowo zerknąć na oprogramowanie, za pomocą którego będziemy mieli możliwość umieszczać zmiany na ekranie LED, tzn. puszczać nowe reklamy, dobierać je w wybranej kolejności itp. Świetnie by było, jeśliby telebimem można było operować zdalnie (więc poprzez Internet). Jednym z najbardziej komfortowych programów jest oczywiście Screen Show firmy Revolution-Tech. Można przy jego użyciu aranżować naprawdę rozbudowane zestawienia materiałów promocyjnych, a taka możliwość zarówno dla firmy wynajmującej telebim, jak również dla najemcy, jest niesłychanie ważne.

Kupić ekran LED czy lepiej go wynająć?

Wszystko zależy od tego, w której lokalizacji będzie zamontowany, jakiej będzie szerokości oraz marki. Jeśli zapłacimy za chiński telebim, to z całą pewnością powinniśmy liczyć się z tym, iż będzie domagać się sporej liczby renowacji, a w dalszej kolejności – dużych kosztów. Ekran LED posiada ogromną przewagę ponad innymi wewnętrznymi nośnikami reklamy, np. billboardami. Inna jest po prostu widzialność obrazu. Kupujący bardziej zwracają uwagę na kreatywne treści reklamowe, które zajmują identycznie jak obrazy w kinie. Dla niektórych osób odpłatność wynajęcia telebimu może być odpłatnością zaporową, zaś na zamontowanie ekranu LED należy posiadać określone pozwolenie (wcale nie wolno zamontować przedstawionego wysokiego obiektu w przypadkowym miejscu). Trzeba pamiętać, iż monitory LED nie mogą być montowane prostopadle do ulicy, ponieważ oślepiają swoją jasnością kierowców – są zatem rozpatrywane trochę jak niebezpieczeństwo. Trzeba jednakże kupić albo wynająć znakomitej jakości ekran LED, bo Kupujący w przytoczonym przypadku dużo lepiej zapamiętują materiały promocyjne. Zaś przedsiębiorstwa częściej płacą za emisję treści, ponieważ przedkłada się to na sprzedaż.

Jeżeli jesteś zaintrygowany opisaną odmianą reklamy, kliknij w odnośnik znajdujący się tutaj – Wynajem ekranów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.