Katalogowanie stron internetowych

Katalogowanie stron to prosty i niezawodny sposób na podbicie wyszukiwarek internetowych. Najtańszy pakiet katalogowania zaczyna się już od 100 zł. A efektywność? Wzrost rangi witryny nawet o kilkanaście oczek w zwykłych wynikach wyszukiwania w Google.

Nasza agencja scala wygodne mechanizmy z tradycyjnymi technikami pozycjonowania. Zapewniamy Tobie okazję do wprowadzenia odnośnika wysyłającego do witryny Twojej firmy do nawet 100 skutecznych katalogów seo. Tworzymy przyjazne dla algorytmu wyszukiwarek teksty SEO z opracowaną przez specjalistów bogatą liczbą wyrażeń kluczowych. To wystarczy, aby zaistnieć w internecie. To świetna opcja reklamy internetowej. To usługa SEO inna niż wszystkie.

Katalogowanie z Topranking to:

  • Prawie 100 moderowanych katalogów seo
  • Specjalistyczne artykuły SEO
  • Kilka pakietów katalogowania w ofercie w przeróżnych cenach
  • Pewność wzrostu pozycji strony w Google
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa dla Twojej witryny

Case study

Nie zamierzamy zabierać Ci czasu historyjkami o tym jak idealna jest nasza usługa dodawania stron do katalogów. Zamiast tego skoncentrujemy się na przedstawieniu Tobie przykładu jednego z naszych Klientów. Sam\a zdasz sobie sprawę z tego, że nie powinno się nie skorzystać z usługi katalogowania stron w formie, jaką wdrożyliśmy tylko dla takich Klientów jak Ty.

Pani Alicja jest właścicielką firmy oferującej artykuły do włosów w Toruniu. Swoje wyroby sprzedaje w niewielkim sklepie, jak i przez sklep online. Ma całkiem dużą konkurencję. Pomimo to, po zamieszczeniu w naszej grupie katalogów seo 40 tekstów SEO z linkiem odsyłającym do sklepu www, strona internetowa Pani Alicji skoczyła z 25 miejsca na 15. Potem po starannej optymalizacji strony internetowej sklepu i wprowadzeniu następnych 20 artykułów SEO, strona internetowa przeniosła się o dodatkowe kilka oczek, docierając do pierwszej 10 naturalnych wyników wyszukiwania w Google. Efekt dodawania stron do katalogów dość pozytywny. Tym bardziej, iż dzisiaj Pani Alicja interesuje swoimi produktami większą grupę odbiorców, a zyski z sprzedaży ciągle rosną.

Taki jest wynik końcowy katalogowania stron. Pewne mechanizmy potrzebują jednak bardziej szczegółowego opisu. Na przykład to czemu kładziemy taki nacisk na katalogowanie przy wdrażaniu artykułów SEO. Naszym zdaniem teksty SEO są najkorzystniejsze z tego względu, że scalają dwa podstawowe czynniki pozycjonowania – ogromną ilość słów kluczowych i wysokiej jakości link odsyłający. Każdy artykuł SEO jest unikatowy. Nie kopiujemy treści, gdyż może to spowodować cofnięcie się pozycji witryny, a nie jej wzrost. Każdy artykuł SEO to pięć tysięcy znaków. Pomyśl ile różnego rodzaju wyrażeń kluczowych oddających wymagania użytkowników Google może zostać dodanych w takim wpisie. Każdy artykuł SEO to także indywidualny, wysokiej jakości link zewnętrzny. A im wyższa liczba takich odnośników, tym wyższa ranga Twojej strony w Google.

Jak pewnie zauważyłeś katalogowanie stron to niezwykle łatwa strategia marketingowa. A przy tym wcale nie taka droga, jak mogłoby się zdawać. Nie zwlekaj! Wypróbuj nasze katalogi internetowe i zostań z naszą firmą na dłużej. Twoja strona www, podobnie jak Pani Alicji, może znaleźć się na pierwszej stronie organicznych wyników wyszukiwania w Google.