Zaplecze SEO

Jeśli szukasz najefektywniejszej strategii reklamowej, zaplecze SEO to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie. Jest to zestaw funkcjonalnych, indywidualnych i niezwykle efektywnych stron zapleczowych, czyli stron internetowych promujących Twoją markę i podnoszących pozycję Twojej strony w Google jednocześnie. Zaplecze SEO to metoda marketingowa, która po pierwsze dobrze wpłynie na wizerunek Twojego przedsiębiorstwa, a po drugie rozwinie jej świadomość w Sieci. Najzwyczajniej w świecie wyższa rozpoznawalność marki, pełniejsze dochody i wyższa liczba Klientów. Jedna usługa, a tyle perspektyw.

Agencja Topranking tworzy profesjonalne zaplecze pozycjonerskie dla klientów reprezentujących różnorodne gałęzie biznesu. Blogi poradnikowe, fora dyskusyjne, witryny poradnikowe, czy strony o produktach – Twoje strony zapleczowe mogą przybierać dowolną konfigurację. My kładziemy nacisk na indywidualne rozwiązania, oryginalne teksty i wysoką skuteczność zaplecza SEO. Przecież mamy świadomość tego, że szereg kilku stron zapleczowych mocno pracuje na sukces Twojej pozycjonowanej strony.

Zaplecze SEO tworzone przez Topranking to:

  • Rozmaite kompozycje stron zapleczowych
  • Indywidualna adresacja IP każdej strony branżowej
  • Wysoka siła linków zewnętrznych
  • Możliwość zarabiania na stronach pozycjonerskich (licytacja linków seo, programy partnerskie, lub umieszczanie reklam adsense i adtitle)
  • Spersonalizowany design
  • Wysokogatunkowe teksty SEO z bogatą liczbą wyrażeń kluczowych

Przejdźmy jednak do prawdziwych przykładów. Opiszemy Tobie historię Ci o pewnym zapleczu SEO, które stworzyliśmy dla jednego z naszych Kontrahentów – jednostki zajmującej się handlem akcesoriów do samochodu. Zademonstrujemy Tobie jak tworzymy zaplecze do pozycjonowania i jakie są rezultaty postawienia stron zapleczowych.

Dla naszego Kontrahenta wykupiliśmy 3 strony i dodaliśmy je do wybranego hostingu. hostingu. Każda z domen posiadała słowa kluczowe tożsame z sferą, w której Klient się specjalizuje. Strony zapleczowe posiadały odrębną adresację IP, co jest bardzo kluczowe przy linkowaniu.

Kolejnym krokiem było zaprojektowanie designu każdej strony branżowej. Strony zapleczowe zostały zaprojektowane na platformie Wordpress, a następnie na każdej umieściliśmy unikatowe artykuły z odpowiednią liczbą słów kluczowych. Dwie strony zapleczowe zostały zbudowane w formie poradnika, a jedna prezentowała dane akcesoria, które firma naszego Klienta sprzedaje w salonie.

Później zoptymalizowaliśmy każdą z domen i zapoczątkowaliśmy mechanizm linkowania. Dla każdej strony zapleczowej założyliśmy także osobny profil na Facebook’u, gdzie raz na jakiś czas wstawiamy aktualne wzmianki o nowinkach w branży samochodowej.

Zaplecze SEO po około trzech miesiącach zaczęło wytwarzać ruch. Nowi konsumenci zaczęli korzystać z produktów przedsiębiorstwa naszego Klienta, co było głównym założeniem całkowitego mechanizmu budowania zaplecza SEO. Ponadto pozycja pozycjonowanej strony naszego Klienta wzrosła, trafiając ostatecznie do pierwszej 10 naturalnych wyników wyszukiwania dla lokalizacji Toruń.

W rzeczy samej! Zaplecze SEO jest w stanie istotnie wpłynąć na popularność Twojej marki. I przyznajemy rację, strony zapleczowe mogą stać się dodatkowym źródłem zysków. Skorzystaj z naszej profesjonalnie przygotowanej oferty i zacznij promować swoją działalność w Internecie.