Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać

Adwokat Kancelaria Adwokacka Toruń Alimenty
Obowiązek alimentacyjny – wynajmij skutecznego adwokata
6 kwietnia, 2017
kancelaria notarialna z Torunia profesjonalny notariusz umowy notariusz sporządzanie dokumentów
W jakich sprawach pomaga notariusz?
8 kwietnia, 2017
Płaski brzuch odchudzanie toruń modelowanie ciała zabiegi

Płaski brzuch odchudzanie toruń modelowanie ciała zabiegi

Jak wyszczuplić brzuch?

Idealnie płaski brzuch to pragnienie sporej liczby osób – zarówno pań, jak i mężczyzn. Rewelacyjnie by było w sytuacji, gdyby był pięknie umięśniony oraz cokolwiek wyrzeźbiony (z tzw. „sześciopakiem”). Brzuch to taka partia ciała, na którą najmocniej zwracamy uwagę w czasie ćwiczenia i przy stosowaniu różnych diet. Te osoby, jakie sporo poświęcają dużo czasu swojemu ciału, są w stanie chwalić się kolegom i koleżankom zjawiskowym, płaskim brzuszkiem oraz zuchwale kursują po plaży lub wyprężają się na fotelach nad jeziorkiem. Nic w tym dziwnego, ponieważ brzuch jest tą partią ciała, która fascynuje płeć przeciwną. Trzeba jednak zobaczyć takie osoby, którym wcale nie zależy na przesadzonym negliżu i w zasadzie nie eksponują tak często umięśnionego brzuszka. Nad sylwetką musimy pracować – nie możemy się okłamywać.

Jeśli chcemy wylegiwać się popołudniami w łóżku zamiast chodzić na basen lub ćwiczyć na trampolinach, wtedy nie ulega wątpliwości w ogóle nie zrealizujemy tego marzenia. Zamiast koronkowego bikini bądź kąpielówek, będziemy zobowiązani wkładać okropne kostiumy, tankini ze spódniczką albo bokserki oraz koszulkę na ramiączkach. Każdy powtarza: musisz wszystko sobie zaplanować, wystarczy optymalna dieta i siłownia. Lecz czy rzeczywiście? Czy jest to faktycznie takie banalne, jak wspominają znajomi? Czy odpowiednia jest dieta zawierająca warzywa oraz owoce, ogromną ilość ćwiczeń i co ważne – brzuszków, żeby móc chwalić się wszem i wobec płaskim brzuchem? Otóż niekoniecznie. Odchudzanie mówiąc w skrócie nie opiera się tylko na owych łatwych rzeczach, lecz ponadto na genetyce, czyli predyspozycjach biologicznych.

Czy można schudnąć robiąc tylko brzuszki?

Mówiąc w skrócie nie możemy pozbyć się tkanki tłuszczowej tylko w pojedynczym miejscu, potrzebny jest kompleksowy wysiłek całego ciała. Oporny tłuszczyk odkładany przez nasz organizm spala się symetrycznie, to znaczy – w każdej części ciała równomiernie do ilości komórek tłuszczowych. Odchudzanie występuje wszechstronnie, dotyczy wszystkich partii ludzkiego ciała, a reklamy w Internecie, które oferują doskonałe ciało w tempie ekspresowym, najzwyczajniej w świecie zmyślają. Fundamentalną funkcję odgrywa tu genetyka, bo pewne osoby posiadają mocniejsze predyspozycje do nadwagi wyłącznie dlatego, iż ich rodzice, dziadkowie i pozostałe osoby z rodziny, też miały z tym spory problem. W czasie robienia wyłącznie samych brzuszków na pewno w ogóle nie uwolnimy się od nieładnych fałdek, ponieważ w tym momencie będziemy wyczerpywać ograniczoną ilość energii. Ćwiczenia na brzuch hartują mięśnie w dręczącej nas okolicy i po jakimś czasie czasami może się okazać, że posiadamy tam dużo więcej centymetrów niż zakładaliśmy. Mięśnie powiększają się (wykształci się nam stabilne podparcie), natomiast tłuszcz pozostanie.

Jeśli nie brzuszki, to co trzeba robić?

Prócz zrównoważonej diety oraz sportu generalnego (a więc ćwiczeń działających w interesie wszystkich części ciała, a nie tylko wskazanej części), można zaczerpnąć z fachowego odchudzania w salonach kosmetycznych. Wcale nie chodzi tu jednakże o to, ażeby dniami i nocami uczęszczać na masaże jakimiś egzotycznymi urządzeniami…i odpuścić sobie obydwie kwestie przytoczone powyżej. Wszystko musi koniecznie być ze sobą połączone – zdrowa dieta, aerobik oraz kuracje kosmetyczne, które wygładzą naskórek, zmniejszą cellulit, poprawią fałdki w miejscach, na które dieta oraz aktywność fizyczna w ogóle nie mogą nic zaradzić.

Ostatnimi czasy takim ciekawym sposobem na płaski brzuch jest przykładowo liposukcja bez skalpela przy użyciu maszyny Med 2 Contour Medical. Za jego sprawą mamy szansę efektywnie wyeliminować zbędny tłuszczyk z eksponowanych obszarów, np. po wewnętrznej części ramion. Chodzi tutaj mówiąc w skrócie nie tylko o niezwykłe wyszczuplenie po pierwszym zabiegu, ale także usunięcie miejscowej tkanki tłuszczowej. Wyjątkowa głowica ciągnie w regularnych odstępach fragmenty skóry, zaś fale dźwiękowe rozdzielają komórki tłuszczowe. Są one wkrótce wydalane z naszego ciała przez limfę, a w kolejnym etapie – poprzez wątrobę. Można również zaczerpnąć z Maximusa TriLipo, który koryguje wygląd skóry, jej jędrność, rzeźbi figurę, leczy cellulit oraz redukuje miejscową tkankę lipidową. W odróżnieniu od pierwszego, Maximus ma wpływ ogólnie rzecz ujmując nie tylko na oporny miejscowy tłuszczyk, ale również na mięśnie. Zaś ściśle: mobilizuje komórki skóry właściwej, tkankę pod powierzchnią skóry oraz muskuły, żeby ekspresowo oraz skutecznie wyrzeźbić ciało. Oporny tłuszczyk przybiera formę płynną, ponieważ wpływają na niego fale elektromagnetyczne. A taki stan rzeczy sprawia, że nasza skóra oraz bicepsy są dokładnie rozgrzane. Wspomnianym urządzeniem mamy możliwość też łagodzić głębokość zmarszczek dookoła oczu i ust, jak i modyfikować owal twarzy. Sporo osób stawia ponadto na innowacyjne zabiegi z wykorzystaniem endermologii, m.in. na lipomasaż. To pewnie najciekawsza możliwość, gdyż musimy włożyć charakterystyczny strój, zaś kosmetolog przeprowadza zabieg ssącą głowicą, która „przesuwa się się” po tym ubiorze.

Jeżeli zainteresował Cię niniejszy tekst, poszukujesz atrakcyjnego sposobu na uwolnienie się od opornej tkanki tłuszczowej bynajmniej nie tylko w okolicy brzucha to wejdź w link tutaj – Odchudzanie – a może wynajdziesz właśnie to czego szukasz.

Komentarze są wyłączone.